سفارش تبلیغ
صبا
بهترینِ برادران، کسی است که دوستی اش در راه خدا باشد . [امام علی علیه السلام]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :5
بازدید دیروز :1
کل بازدید :4950
تعداد کل یاداشته ها : 7
97/8/22
10:15 ع

دوستان در این پست برای روشی بسیار ساده معرفی می کنم که می توانید با ویزا کارتی که از دیدن تبلیغات بدست می آورید برای خود در بازی کلش اف کلنز و یا بازی جدید کلش رویال جم رایگان بخرید. به طوری که اگر یک ساعت تلاش کنید می توانید گیفت کارت 15$ را بدست آورید. همان روشی که سایت های فروش جم با آن جم میخرند و میفروشند.

gem-free

اما برویم سر اصل مطلب:

1- اول از همه به سایت انگلیسی زیر بروید.

http://www.awsurveys.com?r=5807675

2- از سمت راست قسمت بالا بروی عبارت Create Free Account کلیک کنید، تا یک اکانت رایگان در عرض چند ثانیه بسازید.

ادامه مطلب را حتما بخوانید !

1-gem

3- بعد از کلیک بروی عبارت ساخت اکانت رایگان ، براتون در سمت راست چند فیلد خالی که جلوی هر کدام چیزی نوشته است باز می شود، که به این ترتیب پر کنید.

2-gem

User name : نام کاربری دلخواه خود را بنویسید مثلا Ali2016

حواستان باشد که قبلا کسی این نام را انتخاب نکرده باشد ، چون اگر کسی انتخاب کرده باشد بعد از پر کردن تمام جاهای خالی و زدن دکمه Create در بالا زیر یوزر نیم عبارت This User Name has taken by person

پس از اول سعی اسمی بنویسید که کسی انتخاب نکرده باشد . مثال ali-234567800

Password : در این فیلد پسوردی را خودتان به دلخواه بنویسید مثلا 56789012

Email : در این جای خالی ایمیل واقعی خود را بنویسید.

Country : خودش اتوماتیک کشور را انتخاب می کند لازم نیست کاری بکنید.

Date of Birth : در این قسمت تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.

در بخش زیر تاریخ تولد یک جای خالی و یک عکس شطرنجی است که روی عکس عبارتی را به صورت رنگی نوشته است که شما همانند آن را در همان جای خالی روبروش بنویسید. دوستان این برای این است که سایت مطمین شود که یک انسان واقعی ثبت نام می کند نه یک روبات یا برنامه !

4- حالا دکمه سبز رنگ Create Free Acount را بزنید، تا اگر همه فیلدها را صحیح پر کرده باشد وارد سایت شود .

4-gem

پس از ورود به سایت از منوی Home البته بعد از ثبت نام موفق خودش مستقیم روی صفحه Home می رود که اطلاعات اکانت شما و تبلیغاتی که برای شما آماده کلیک کردن کرده را نشان می دهد ، که شما با زدن هر تبلیغ صفحه برایتان باز می شود که باید نظری به انگلیسی در مورد آن سایت بنویسید.

5-gem

شاید بگویید که انگلیسی بلد نیستیم که ، اما راهی ساده به شما پیشنهاد می کنم صفحه Google Translate را در گوگل سرچ کنید، که همین آدرس زیر است.

برای ورود به گوکل ترانسلیت کلیک کنید 

که می توانی راحت هر زبانی به زبان دیگر را با آن در عرض یک ثانیه ترجمه کنید . شما ترکیب را فارسی به انگلیس بگدارید و حالا جملات فارسی بنویسید تا انگلیسیش را برای شما آماده تحویل بدهد همان را Copy کنید و در صفحه ای که گفتم قرار از آن سایت تعریف کنید Past کنید و گزینه Submit را بزنید . با هر تبلیغ و نظری که شما در مورد سایت ها می دهید 0?3$ کسب می کنید و در اولین قدم برای شما 6 الی 7 تبلیغ گذاشته که در عرض چند دقیقه 3 دلار کسب می کنید و شاید الان بگید بقیه اش را چه جوری تهیه کنیم ، در همان صفحه و یا منوی Invite Friends برای شما لینکی اختصاص داده است تا هر کسی از آن لینک شما وارد سایت شود برای شما 0?3 $ ثبت کند. مثلا لینک اختصاصی من این است.

http://www.AWSurveys.com?R=5591347

که هر کس از طریق این آدرس وارد سایت مذبور شود و اکانت بسازد ، برای شما امتیاز 0?30$ ثبت می شود یعنی تقریبا شما با لینک دادن 40 نفر 15 دلار را کسب می کنید. اما شاید بگویید من از کجا 40 نفر گیر بیاورم تا از لینک رفر من وارد سایت مذبور شوند . اما دوستان راهی ساده تر است ، که شما با ایمیل های دیگری از خود از لینک خودتان وارد سایت شوید که مثلا من 15 تا ایمیل دارم که با هر کدام از لینک ارجاع خودم وارد همان سایت میشوم و اکانت میسازم .

نکته مهم : ابتدا برای ساخت اکانت دیگر شما از صفحه سایت از طریق زدن عبارت Log Out که در سمت راست بالا است از سایت خارج شوید و بعد اقدام به ساخت اکانت دیگر کنید ، البته اکانت جدید را روی یک سیستم دیگر یا موبایل یا کامپیوتر دیگر بسازید و حالا هر بار که اکانت ساختید و وارد سایت شدید و حداقل در مورد یک تبلیغ نظر دادید ، اکانت را پاک کنید . البته از فی-ل-تر ش-ک-ن و نرم افزارهای تغییر آی پی هم استفاده کنید تا سایت متوجه نشود شما یک نفر هستید.

اکانت را حتما پاک کنید مانند تصویر زیر یادتان نرود اکانت اصلی را پاک نکنید ، اکانت های اضافی را پاک کنید

16-gem

غیر از این روش می توانید از طریق ساخت یک وبلاگ و قرار دادن لینک ارجاعتان و ساخت پستی مانند  پست من افراد را جذب کنید و یا در تلگرام یک کانال بزنید و از آنجا افراد را جمع کنید بالاخره هر جور راحتید!

حالا برای اینکه بفهمید که امتیازتان به چند رسیده است از قسمت Sign In در گوشه بالا راست ، با همان اکانت اصلی که اول ساختید ، با یوزر نیم و پسورد وارد شوید و در صفحه Home در بخش Account overview در عبارت Ballance میزان پولتان را نوشته است که اگر به 15 دلار رسیده است با زذن عبارت Cash out ویزا کارت خود را صادر کنید و حالا با این کد کارت هدیه ( گیفت کارت ) در بازی کلش اف کلنز و کلش رویال می توانی خودت جم بخری .

اما قبل از اینکه cash out را بزنی حتما باید تو سایت Payza.com یک اکانت رایگان بسازی که کارت هدیه ات را آنجا بفرسته، این به دلیل سیاست کاری سایت A.W.$uveys است تا مطمین شود که شما ربات نیستید.

آدرس سایت پایزا – PAYZA

PAZA یک چیزهایی شبیه Paypal است.

3-gem

اما ساخت اکانت در سایت PAYZA :

1- ابتدا فی-ل-تر شک-ن خود را حتما باز می کنیم و به آدرس پایزا که در بالا گفتم میرویم و از گزینه Sign Up شروع به ساخت اکانت می کنیم

6-gem

2- پس از زدن sign up یک صفحه باز میشود که نوع حساب و کشور را مشخص کنید، چون کشور را از فی-ل-تر ش-ک-ن استفاده می کنیم خودش با توجه به سرور آن مینویسه پس مهم نیست ، مثلا برای من Germany زده بود و بعد شما نوع حساب را باید Persional یعنی شخصی انتخاب کنید.

7-gem

حالا صفحه سبز وارد کردن مشخصات جهت ساخت اکانت باز می شود که طبق زیر پر کنید.

Salutation : جنسیت را می گوید که Mr. یعنی مرد را بزنید اگر هم خانمید اون یکی گزینه را

First Name : اسم خود را با حروف انگلیسی بنویسید

Last Name : نام خانوادگی خود را انگلیسی بنویسید.

Email Address : ایمیلی را که در سایت A.W.$uveys با آن ثبت نام کردید وارد کنید باید یکی باشند.

Password : پسورد خیلی حساسه و باید به صورتی وارد کنید که کم تر از 8 کاراکتر حرف نباشد و از ممیز هم استفاده شده باشد از عدد هم استفاده نکنید مثلا نمونه ای از آن پسورد ها : salambar%A یا Alirezaie%B و هر چی خودتان دوست داشتید. در ست ننوسید کادر بنفش میاد مانند شکل زیر

8-gem

حالا پس از درست پر کردن فیلدها گزینه آبی رنگ Get Started را بزنید. و اگر درست ثبت نام شده باشد متن زیر میاد که یعنی ایمیل تایید برای شما فرستاده شد ، که وارد ایمیل یا جمیلتان شوید

 

10-gem

و از نامه های آمده نامه payza را باز کنید و بروی لینکی که داده است کلیک کنید تا ایمیل تان تایید شود و وارد حساب بانکی Payza خود شوید.

12-gem

حالا که کلیک کردید شما را به پنل کاربریتان در سایت پایزا می برد، تبریک شما صاحب یک حساب جهانی PAYZA برای دریافت گیفت کارت های رایگان شدید.

حالا از آنجا خارج شوید و برگردید به سایت اصلی AWSurveys و وارد اکانت اصلی خود شوید از قسمت Setting طبق تصویر زیر باید ایمیل تاییذ شده PAYZA را در تنظیمات خود وارد کنید.

14-gem

 

مانند تصویر زیر در قسمت Payments زیرش ایمیل تایید شده توسط PAZA را وارد کنید و گزینه Updated Account را بزنید و تمام . حالا وقتی پولتان به 15 دلار رسید گزینه cash out را که میزنید گیفت کارت به اکانت بانکی Payza شما می روید و می توانید آنجا بروید و کدش را ببنید.

15-gem

اگر بخش خرید جم در Setting بازی کلش شما فعال نبود از آن بیرون بیایید و با فی-ل-ت-ر شک-ن وارد شوید و می بینید که خرید جم فعال می شود.

مشخصات

حجم فایل :
تاریخ انتشار دیتا :
سازنده :
پسوورد : daydl.com
منبع : www.daydl.com

95/2/12::: 11:27 ص
نظر()